PRODÁNO – Prodej rodinného domu 3+kk
90m2, pozemek 166m2
Kojetice u Prahy

Kojetice, Bobkova

Dům 3+kk

Přejete si najít útulný dům, který splní všechna vaše očekávání na soukromí, pohodlí a bezstarostné bydlení, přesně takový pro vás máme.

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

90 m2 obytné plochy

Vytápění plynovým kotlem

Dobrá občanská vybavenost

Krásný přírodní lom s koupáním

PRODÁNO – Prodej rodinného domu 3+kk
90m2, pozemek 166m2
Kojetice u Prahy

Dům stojí v klidné části obce Kojetice u Prahy, přiléhá k němu udržovaná zahrada a zastřešené posezení. Poskytne vám pohodlné bydlení v příjemné lokalitě, s minimem starostí o údržbu.

Podlahová plocha přízemí a podkroví je cca 90m2, dispozičně je dům řešen jako 3+kk. Obytnou část přízemí tvoří prostorný kuchyňský kout s obývacím pokojem a vstupem na terasu. V koupelně se nachází vana, WC, umyvadlo a připojení na pračku, velkým oknem do koupelny proniká přirozené světlo. V podkroví s původními odhalenými trámy jsou vybudovány dva propojené pokoje a menší pracovní kout.

Celý dům prošel v roce 2019 rekonstrukcí, byla provedena izolace proti vlhku a zateplení fasády, v přízemí byla instalována tříkomorová plastová okna. Z obývacího prostoru se dá francouzským oknem vystoupit na novou zastřešenou terasu s posezením.

Dům je vytápěn plynovým kotlem a je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Kojetice leží na severním okraji Prahy, necelý kilometr od Neratovic, a má velmi dobrou občanskou vybavenost: je zde mateřská škola a 1. stupeň základní školy, pošta, obchod, fotbalové hřiště, v okolí několik vyhlášených restaurací, a přímo v Kojeticích krásný přírodní lom s čistou vodou, který je v letních měsících oblíbeným cílem na koupání a po celý rok na procházky po okolí.

Dojezdová vzdálenost autem na okraj Prahy je cca 16 min (11 km), nejpohodlněji se do hlavního města dostanete po silnici I/9 Praha – Mělník. Z Kojetic jezdí pravidelné autobusové a vlakové spoje.

Dočasně je dům veden ve třídě energetické náročnosti G, energetický štítek se připravuje.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat nejlepší nabídku.

Zaujal vás tento sympatický dům v Kojeticích? Ozvěte se mi, ráda vás vezmu na prohlídku.

Cena: 6 499 000 Kč

3D

Virtuální prohlídka

  Kontakt

  Tel. +420 605 765 658 • Email  info@klarakyliankova.cz

  Chmelova 550, Kralupy nad Vltavou
  Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2


  KlaraKyliankova, sr.o.
  Korunní 2569/108, Vinohrady, Praha 10, 101 00
  IČ: 09587331, DIČ: 09587331