PRODÁNO – Prodej rodinného domu 4+1
105m2, pozemek 1316m2
Měšice u Prahy

Nová 225, Měšice u Prahy

Prodáno

Dům 4+1

Vítejte v Měšicích u Prahy, v moderní obci s historickými kořeny.

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

105m2 obytné plochy

Vytápění plynovým kotlem

Výborná občanská vybavenost

zámek s nádherným anglickým parkem

PRODÁNO – Prodej rodinného domu 4+1
105m2, pozemek 1316m2
Měšice u Prahy

V této vyhledávané části Středočeského kraje s výbornou dojezdností do Prahy vám nabízím ke koupi samostatně stojící rodinný dům. Nachází se na atraktivním místě v původní zástavbě, v klidné části obce.

Jedná se o prakticky řešenou, atypickou jednopodlažní stavbu s podsklepením a vlastní studnou. Na pozemku stojí také zahradní domek, ke kterému přiléhá skleník. Pozemek o celkové ploše 1316 m2 má velký potenciál – zkuste si na něm představit rodinný dům o dvou bytových jednotkách a k tomu krásnou zahradu! Zbyde i dostatek místa pro parkování aut.

Užitná plocha stávajícího domu je 105 m2: najdete v něm tři ložnice, kuchyň s jídelním koutem a průchodem do obývací části, která má větší část jedné stěny prosklenou a skýtá krásný výhled do zahrady.

Dům má původní dřevěná okna, je zateplený a napojený na obecní kanalizaci. Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kotel.

Obec Měšice leží ve Středočeském kraji, na severovýchod od hlavního města, 8 minut jízdy od nájezdu na dálnici D8. K nákupnímu centru v Letňanech se autem z Měšic dostanete do 15 minut, do centra Prahy je to půlhodinka jízdy.

Měšice spojují s metropolí také příměstské vlaky, kterými se do 35 minut pohodlně dostanete na Hlavní či Masarykovo nádraží. Stejně tak můžete využívat autobusové linky PID, které vás dopraví ke stanicím metra.

V obci je dobrá občanská vybavenost – pošta, Czech Point, obchody s potravinami a smíšeným zbožím, mateřská škola, hřiště, sportoviště a centrum volného času. V září 2023 se v Měšicích otevře nová základní devítiletá škola.

Měšice byly sídlem hraběcího rodu Nosticů, který zde koncem 18. století vybudoval zámek s rozlehlým parkem. Revitalizovaný zámecký park je přístupný veřejnosti, můžete si do něj kdykoliv zajít na vycházku nebo se v letní sezóně zúčastnit komentovaných prohlídek, koncertů a dalších kulturních akcí.

Měšice se pyšní vysokým podílem zeleně, místní bažantnice a rybníky jsou často vyhledávány k rekreaci a rybaření. Rovinatý terén jistě uvítají vyznavači joggingu. Cyklisty a bruslaře zase potěší stezka kolem Labe, která vede z Kostelce do Brandýsa.

O víkendech se můžete vydat na výlet do okolí, například vystoupat na posvátný Říp nebo se toulat hlubokými lesy CHKO Kokořínsko.

Zavolejte mi a domluvíme se na termínu prohlídky. Ráda vám tento rodinný dům v Měšicích osobně ukážu. Na setkání se těší Klára Kyliánková – vaše realitní makléřka.

Prodáno

3D

Virtuální prohlídka

  Kontakt

  Tel. +420 605 765 658 • Email  info@klarakyliankova.cz

  Chmelova 550, Kralupy nad Vltavou
  Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2


  KlaraKyliankova, sr.o.
  Korunní 2569/108, Vinohrady, Praha 10, 101 00
  IČ: 09587331, DIČ: 09587331