Prodej rodinného domu
4+kk, 133m2,
Odolena Voda

U Jordánu, Odolena Voda

Rodinný dům 4+kk

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

133m2 užitné plochy

vytápěný plynovým kotlem a krbová kamna s rozvody do patra

pro jeden vůz

výborná dostupnost do Prahy (Kobylisy cca 17minut)

Prodej rodinného domu
4+kk, 133m2,
Odolena Voda

Nabízíme skvěle řešený rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží o užitné ploše 133m2 na pozemku o rozloze 789m2 v Odolena Vodě. Tento dům je ideální pro rodiny, které hledají pohodlné a prostorné bydlení v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností.
Přízemí nabízí prostorný obývací pokoj se vstupem na zastřešenou terasu, kuchyňský kout s novou moderní kuchyňskou linkou, prostor pro jídelní stůl, zádveří, chodbu a komoru. V přízemí dále najdete koupelnu se sprchovým koutem, ideální pro rychlé osvěžení.
V patře domu se nacházejí ložnice a dva pokoje se vstupem na balkon, v každé ložnici jsou nové vestavěné skříně. Koupelna v patře disponuje vanou pro ty, kteří chtějí relaxovat, dále dvě umyvadla pro snadný provoz a jako bonus bidet. Navíc jsou v domě celkem tři toalety.

Tento energeticky nenáročný dům je vytápěn plynovým kotlem, ale pokud máte chuť na romantiku a pocit tepla krbu, můžete si přitápět krbovými kamny, které mají rozvody tepla i do patra. Kuchyně a koupelna disponují podlahovým vytápěním. Na pozemku se také nachází garáž s prostorem pro jedno auto. Vrata jsou na dálkové ovládání.
Vaše bezpečí zajistí zabezpečovací systém.

Dům je napojen na všechny sítě elektřinu, plyn a kanalizaci. Kromě obecního vodovodu máte k dispozici vlastní studnu, která je napojena na zavlažovací systém na zalévání zahrady, což vám umožní udržet Vaší zahradu v krásném stavu. Na zahradě se můžete těšit na klid a soukromí, obklopeni vzrostlými stromy a keři.

Tento dům je ideálně situován v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a zároveň má ideální dostupnost do Prahy. Nedaleko se nachází prodejna potravin, pošta, zdravotní středisko, lékárna, základní škola a školka.
Autobusová zastávka je v blízkosti domu. Do Prahy na stanici metra Kobylisy se dostanete za cca 20 minut.

Pokud hledáte prostorný a pohodlný dům v klidné lokalitě, tento dům je pro vás tou správnou volbou. Neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve, abyste si mohli tento krásný dům prohlédnout.
Dočasně zařazeno do Energetické třídy – G.
Majitel si vyhrazuje právo zvolit si nejvýhodnější nabídku.

12 399 000

  Kontakt

  Tel. +420 605 765 658 • Email  info@klarakyliankova.cz

  Chmelova 550, Kralupy nad Vltavou
  Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2


  KlaraKyliankova, sr.o.
  Korunní 2569/108, Vinohrady, Praha 10, 101 00
  IČ: 09587331, DIČ: 09587331