PRODÁNO – Prodej rodinného domu 5+1, pozemek 1028m2,Jiřice u Kostelce nad Labem, okres Mělník

K Jiřínu 2, Jiřice u Kostelce nad Labem

Prodáno

Dům 5+1

Klíčové parametry nemovitosti a okolí

možnost výstavby velkorysého charakteru

kompletní inženýrské sítě na pozemku

vyhledávaná klidná lokalita v blízkosti Prahy

výborná dostupnost do Prahy

PRODÁNO – Prodej rodinného domu 5+1, pozemek 1028m2,Jiřice u Kostelce nad Labem, okres Mělník

Vítejte v okrese Mělník, kde v jednom z malebných zákrutů řeky Labe leží Jiřice, část městečka Kostelec nad Labem.

V centru Jiřic, na pozemku o rozloze 1028 m2, stojí původně zemědělská usedlost z doby první republiky. Z několika budov je obývaná jedna část s dispozicí 5+1 a užitnou plochou 120 m2. Stavení jsou vhodná k rekonstrukci či demolici. Vzhledem k rozloze pozemku lze uvažovat také o výstavbě domu s více bytovými jednotkami.

Obývaná stavba je plně elektrifikovaná, napojená na obecní vodovod a je připravena k napojení na obecní spádovou kanalizaci (nyní je k domu připojen septik). V 90. letech proběhla rekonstrukce topení, výměna oken a zateplení fasády. V domě se nachází obývací pokoj, kuchyň, spižírna, tři ložnice, velká koupelna a oddělená toaleta. Naproti obydlené části, přes travnatý dvůr, stojí dnes již nevyužívané hospodářské budovy.

Jiřice používají veškerých výhod občanské vybavenosti města Kostelec nad Labem, jehož jsou součástí. V Kostelci najdete mateřskou i základní školu, poštu, lékaře a lékárnu, několik restaurací a obchodů s potravinami. Další služby a kulturní vyžití nabízejí okolní okresní města Mělník (do 30 minut jízdy autem) a Brandýs nad Labem (jen 12 minut autem). V Jiřicích se nachází železniční zastávka a do okolních měst se dostanete pohodlně také příměstskými autobusy. Do Prahy k OC Letňany a k nájezdům na dálnice D8 a D10 je to autem pouhých 20 min.

Kostelec nad Labem je ideální pro klidné rodinné bydlení s veškerým pohodlím přilehlých měst a dojezdovou vzdáleností do Prahy. Koupání v Labi budete mít doslova pár metrů od domu. V blízkosti se nacházejí také zatopené pískové lomy Lhota a Konětopy – rekreační oblasti s přírodním koupáním vyhledávané zejména v letních měsících. Přátelé cyklistiky uvítají stezku podél Labe, kde je také možnost inline bruslení. A za pouhou půl hodinku jste autem v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko s hlubokými lesy a množstvím značených turistických tras.

Zajímá vás tato nemovitost? Dokážete si zde představit vlastní rodinné bydlení nebo uvažujete o výstavbě domu s více bytovými jednotkami? Zavolejte mi a domluvíme si schůzku v Jiřicích. Ráda vám tuto zajímavou realitní příležitost osobně ukážu. Na setkání se těší Klára Kyliánková – vaše realitní makléřka.

Prodáno

3D

Virtuální prohlídka

  Kontakt

  Tel. +420 605 765 658 • Email  info@klarakyliankova.cz

  Chmelova 550, Kralupy nad Vltavou
  Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 2


  KlaraKyliankova, sr.o.
  Korunní 2569/108, Vinohrady, Praha 10, 101 00
  IČ: 09587331, DIČ: 09587331